Esenler kurye

Esenler kurye

Esenler, İstanbul’un ilçelerinden biridir. ilçe istanbulun en büyük otagarına sahiptir bu otogardan türkiyenin 81 iline seyahat edebilirsiniz merkezi bir konumda olduğu için dört tarafında ticaretciler itahalatcılar ihrahatcılar nakliyeciler ve kurye firmalarıda mevcuttur bizlerde Esenler kurye olarak bölgede hizmet vermeye devam ediyoruz. ilçede metro ile ulaşım imkanı yüksektir ağır sanayi büroları bölgededir. bölgedeki tekstilken sitesi a ve b bloklarında oluşmak üzeye 5000 yakın dükkan da hizmete açılmıştır . giyimkent san siteside bölgedeki büyük bir sana sitesidir. dedimya tiçaret konusunda ilçe çok zengin bu bakımdan özel hastahaneler ve devlet hastaneside bu ilçede vardır. cebeci ve başakşehirle aynı zamanda bayrampaşa ve gün görenle komşudur bu ilçe bir çok uçak kuyre ,uçak kargo gümrük müşavirlikleri lojistik firmalar bölgeye hakimdir kurye hizmetlerinde akgün kurye müşterilerine tam destek vererek türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.
Esenler, ülkemizdeki göç dalgasının yoğun yaşandığı ilçelerden birisi. 1935 yılındaki 604, 1940 yılında 860 nüfusu ile bir köy görünümündeki Esenler, 1970’li yıllardan sonra büyük bir göç akınına uğradı.
istanbul’un 400 bin kisinin yasadigi, buna karsilik iki karakola sahip, bunyesindeki okullarda sinif basina 105 ogrenci dusen “guzide” ilcesi acil motorlu kurye hizmeti olarakda bölgede sizlerle olmaya devam ediyoruz.

Yazar hakkında

admin administrator