Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Akgün kurye adı altında lojistik firması olarak 1996 yılında kurulmuştur. Aradan geçen süre içerisinde Bünyemize 2001 yılında moto kurye hizmetleri ve uçak kargo hizmetlerini ekledik. Ülkemizin ithalat ve ihracatının artmasıyla birlikte Başkonsolosluk ticari evrak tasdik işlemlerine ihtiyat duyulduğunu fark ederek 2004 yılında Akgün Danışmanlık hizmetleri olarak faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.İstanbulda bulunmakta olan tüm baş konsolosluklarda ticari evrak tasdik işlemlerini adınıza takip ediyor,işlemleri hızlandırıyoruz. 2008 yılında Akgün kurye ünvanımız Küresel Express olarak faaliyetlerine devam etmektedir…

Misyonumuz

Kurumsal değerlerimiz, üst düzey hizmet anlayışımız çerçevesinde müşterilerimizin Başkonsolosluk ticari evrak tasdik başvuru süreçleriyle ilgili her türlü adımı titizlikle takip eden, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş uzman kadromuzla Başkonsolosluk danışmanlık sektöründe başarı ile hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Yirmi Altı yılı aşkın deneyimle kurumsallaşmayı, sektörde güncel kalmayı başarmış şirket yapımızı sağlam ve güvenilir adımlarla geleceğe taşımak.

Değerlerimiz

✓ Müşteri memnuniyeti, görev alanımız dışındaki konularda dahi, tüm ekibimizin birincil önceliğidir.

✓ Yapmakta olduğumuz her bir işi büyük bir tutkuyla gerçekleştiririz.

✓ Sorumluluk bilinciyle hareket eder, evraklarınızın tüm aşamalarından sizi haberdar ederiz.

✓ Etik değerlere ve iş ahlakına bağlı, objektif ve dürüstüz; ekibimizin tüm bireylerine güveniriz ve farklı      düşüncülere saygı duyarız.

✓ Daima birlikte hareket eder, ekip çalışmasına büyük önem veririz.

Evrak tasdik süreci boyunca yapılan işlemlerin her aşaması sizlerle paylaşılır; böylece siz de evrakınızın hangi aşamada olduğu hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Evrakınız, tam belirttiğimiz tarihte teslim edilir. Teslim tarihine riayet, işimizin temel dayanağıdır.

SAYGILARIMIZLA

    WhatsApp
    Ara